Contract Killer

Contract Killer 1.6.0

Poznaj morderczy fach od podstaw

Zalety

  • Świetna grafika
  • Odpowiedni poziom trudności

Wady

  • Duża część opcji jest płatna

Bardzo dobry
8

Contract Killer to darmowa gra na Android w której wcielasz się w rolę płatnego mordercę. Przy pomocy karabinu snajperskiego zapolujesz na narkotykowych dilerów, gangsterów i innych podejrzanych typków. Contract Killer na Android wyróżnia się świetną grafiką i ciekawymi, zróżnicowanymi misjami.

Contract Killer rozpoczynamy z podstawowym ekwipunkiem, na który składa się karabin snajperski z lunetą. Głównym ekranem gry jest mapa miasta i zaznaczone na niej misje, sklepy lub miejsca gdzie możemy bezpiecznie odpocząć po akcji. Przed każdą z nich dostajemy dokładny opis tego co mamy zrobić.

Czasem musimy "sprzątnąć" jakiegoś gangstera i całą jego świtę, a czasem wyeliminować tylko jednego mafioza. Akcje oglądamy z perspektywy pierwszej osoby, najczęściej poprzez lunetę karabinu, w trybie snajperskim. Po każdym wykonanym zadaniu dostajemy pieniądze za wykonaną robotę oraz punkty doświadczenia.

Zarobione w Contract Killer pieniądze możemy wydać na dodatkowy ekwipunek, czyli nową broń, apteczki, leki i naboje. Część z przedmiotów jakie widzimy w sklepie możemy kupić za prawdziwe pieniądze.

Contract Killer prezentuje się wyśmienicie pod względem graficznym. Sterowanie, a raczej celowanie jest trudne. Nasz cel nie czeka bowiem spokojnie aż go namierzymy, a po chybionym strzale chowa się i próbuje nafaszerować nas ołowiem. Aby wyeliminować wroga jednym strzałem potrzeba dużo cierpliwości oraz zręczności.

Contract Killer to bardzo ciekawa i ładnie wykonana gra. Posiada spory poziom trudności, a dodatkowe, płatne opcje mogą grę przedłużyć jeszcze bardziej. Jeśli jesteś fanem strzelanek i masz ochotę wcielić się w prawdziwego zawodowca, pobierz i zainstaluj Contract Killer!

Contract Killer

Download

Contract Killer 1.6.0

Opinie użytkowników o Contract Killer